سوالات متداول و قوانین فروشگاه لیجنز

سوالات متداول و قوانین فروشگاه لیجنز

سوالات متداول و توضیحات فروشگاه لیجنز

چرا برای ثبت سفارش باید ثبت نام و احراز هویت کنم؟ برای حفظ امنیت باید اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی و ایمیل مشتری به ثبت برسد. تمامی اطلاعات دریافتی از شما پیش ما محفوظ خواهد ماند.

آیا میتونم از سایت لیجنز مشخصات فنی بازی ای که خریداری می کنم رو چک کنم؟ بله. شما می توانید در قسمت پایین بخش توضیحات، حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای مناسب بازی را چک کنید.

من از خریدم به هر دلیلی پشیمون شدم؛ میتونم درخواست مرجوعی داشته باشم؟ متاسفانه خیر. به دلیل شرایط کسب و کار مجازی تیم لیجنز قادر به عودت وجه یا تعویض محصول نمی باشد لذا در خرید خود دقت کنید. عودت وجه تنها در صورت بروز مشکلات مربوط به فروشگاه لیجنز امکان پذیر است.

قوانین و شرایط فروشگاه لیجنز

- ثبت نام در سایت "لیجنز" به آن معنی است که قوانین توسط شما پذیرفته شده است و شما ملزم به رعایت آن هستید.

- خریدار ملزم است تمام اطلاعات خواسته شده مانند نام و نام خانوادگی و... را بطور کامل و صحیح وارد کند. هرگونه مشکل یا خسارت مربوط به این بخش در صورت اشتباه خریدار، به عهده خریدار خاطی می باشد.

- خریدار باید هنگام وارد کردن اطلاعات حساب خود مانند یوزرنیم و پسوورد دقت کند زیرا هرگونه اشتباه و عدم دریافت محصول در این مورد، به عهده خریدار است.

- بدلیل شرایط کسب و کار مجازی، از عودت و تعویض محصول معذوریم.

- خریدار ملزم است قبل از خرید بازی مشخصات مورد نیاز بازی هارا در استور پیج استیم یا در بخش توضیحات محصول به طور دقیق مطالعه کرده و هرگونه لگ یا مشکل این چنین به عهده تیم لیجنز نمی باشد.

- در صورت مشکل فنی در محصول خریداری شده، خریدار ملزم است حداکثر تا 72 ساعت آن مشکل را با پشتیبانی در میان بگذارد و در صورت رعایت نکردن زمان تعیین شده، لیجنز مسعولیتی قبول نخواهد کرد.

- هرگونه بی احترامی به افراد شاغل در تیم لیجنز باعث قطع ارائه خدمات به فرد خاطی شده و پیگرد قانونی دارد.

- درصورت مشکلات فروش از طرف تیم لیجنز مانند ناموجود بودن محصول و... ، با هماهنگی های لازم با پشتیبانی و احراز هویت، وجه پرداخت شده تا 72 ساعت عودت داده خواهد شد.

اطلاع :  تیم لیجنز حق دارد هر زمان که نیاز باشد قوانین را اصلاح، تغییر یا به آن اضافه کند